PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU NEWSLETTERU

Děkuji, nemám zájemX

Aktuality

 
 
 

Už známe vítěze 19. ročníku!

Praha 30. května 2019 – Společnost Atoz Marketing Services dnes na slavnostním galavečeru vyhlásila výsledky 19. ročníku marketingového programu Volba spotřebitelů – Nejlepší novinka, který každoročně oceňuje produktové novinky a inovace na českém trhu. Předávání ocenění proběhlo letos nově v multifunkčním sále DOX+ v pražských Holešovicích. Hosty jím už tradičně provedl populární televizní moderátor Rey Koranteng.

 
 
 

Spotřebitelské soutěže jsou zpět!

Praha 17. dubna 2019 – Dnešním dnem počínaje mohou spotřebitelé na stránce soutez.volba-spotrebitelu.cz hlasovat pro své nejoblíbenější novinky v rámci každoroční soutěže programu Volba spotřebitelů – Nejlepší novinka. Svým hlasem tak mohou podpořit nejlepší novinky tohoto roku a vyhrát přitom zajímavé ceny.

 
 
 

Volba spotřebitelů je opět v éteru! Kampaň na podporu projektu běží i v rádiu!

Praha 15. října 2018 –  Již od pondělí běží na českých radiových stanicích mediální skupiny Active Radio kampaň programu Volba spotřebitelů – Nejlepší novinka. V rámci vysílání Frekvence 1, Evropy poběží reklamní spot celoplošně až do 28. října.

 
 
 

NOVÝ ROČNÍK UŽ JE ZA DVEŘMI!

Praha 12. září 2018 – Už 1. října odstartuje v pořadí již 19. ročník marketingového programu Volba spotřebitelů – Nejlepší novinka. Své novinky do programu mohou registrovat výrobci a distributoři rychloobrátkového zboží (s výjimkou tabákových výrobků), doplňků stravy a OTC přípravků, kteří  uvedli či uvádějí nové nebo inovované výrobky či výrobkové řady od ledna 2018 do května 2019.

 
 
 

Volba spotřebitelů opět šumí v Tesco rádiu!

Praha 1. září 2018 –  Po celý měsíc září můžete v rádiích řetězce TESCO zaslechnout reklamní spot našeho programu. Tato konkrétní mediální kampaň vznikla ve spolupráci s partnerem programu – společností Storemedia a je součástí rozsáhlé marketingové B2C podpory vítězných produktů.

 
 
 

Vítězové programu Volba spotřebitelů – Nejlepší novinka cestují s vámi i v roce 2018!

Praha 15. srpna 2018 – Od 15. srpna mohou cestující ve vybraných spojích městské hromadné dopravy sledovat reklamní kampaň zaměřenou na vítěze programu. Kampaň probíhá ve spolupráci s partnerem programu, provozovatelem největší sítě obrazovek v městské hromadné dopravě na území České republiky – společností Inpublic Group.

 
 
 

Novinky v tisku!

Praha 3. července 2018 –  Už podruhé se vítězné novinky objeví i v časopisech vydavatelství Bauer Media. V průběhu celého léta si čtenáři vybraných titulů, mezi které patří například Claudia, Chvilka pro tebe, Čas pro hvězdy, Rytmus života nebo Pestrý svět, mohou prohlédnout přehled vítězů ročníku 2018. Kampaň začíná už 3.7. a mezi prvními ji uvidí čtenáři časopisů Chvilka v kuchyni nebo Napsáno životem.

 
 
 

Novinek není nikdy dost!

Praha 5. prosince 2017 –  Letos poprvé se vítězné novinky objeví i v časopisech vydavatelství Bauer Media. V průběhu celého prosince si čtenáři vybraných titulů, mezi které patří například Claudia, Chvilka pro tebe, Čas pro hvězdy, Rytmus života nebo Pestrý svět, mohou prohlédnout přehled vítězů ročníku 2017. Kampaň začíná už 6.12. a mezi prvními ji uvidí čtenáři časopisů Hvězdy jako na dlani nebo Vaříme krok za krokem.

 
 
 

Volba spotřebitelů – Nejlepší novinka 2017: sponzor pořadů televize Nova

Praha 18. listopadu 2017 –  Dlouho očekávaná televizní kampaň na podporu znalosti programu proběhla v týdnu od 18. listopadu v rámci vysílání televize Nova. Diváci mohli na spot Volby spotřebitelů narazit u pořadů jako je Tvoje tvář má známý hlas, Co na to Češi, Ulice nebo Pohřešovaní.

 
 
 

Nalaďte se s námi na stejnou vlnu: Kampaň na podporu projektu Volba spotřebitelů běží už i v rádiu!

Praha 23. října 2017 –  Již od pondělí běží na českých radiových stanicích mediální skupiny Lagardere Active ČR kampaň programu Volba spotřebitelů – Nejlepší novinka.  V rámci vysílání Frekvence 1, Evropy 2 a BBC poběží reklamní spot celoplošně po celý zbytek týdne.

 
 
 

Vítězové programu Volba spotřebitelů – Nejlepší novinka cestují s vámi i v roce 2017!

Praha 15. srpna 2017 – Od 15. srpna mohou cestující ve vybraných spojích městské hromadné dopravy sledovat reklamní kampaň zaměřenou na vítěze programu. Kampaň probíhá ve spolupráci s partnerem programu, provozovatelem největší sítě obrazovek v městské hromadné dopravě na území České republiky – společností Inpublic Group.

 
 
 

Spotřebitelské soutěže jsou zpět!

Praha 18. května 2017 – Dnešním dnem počínaje mohou spotřebitelé na stránce soutez.volba-spotrebitelu.cz hlasovat pro své nejoblíbenější novinky v rámci každoroční soutěže programu Volba spotřebitelů – Nejlepší novinka. Svým hlasem tak mohou podpořit nejlepší novinky tohoto roku a vyhrát přitom zajímavé ceny.

 
 
 

Volba spotřebitelů v pořadu rádia BBC Marketing Zet

Praha 2. května 2017 – Manažer marketingové skupiny společnosti ATOZ Marketing Lukáš Matějka byl začátkem května hostem pořadu Marketing Zet. Celý rozhovor si můžete poslechnout ZDE.

 
 
 

Tesco rádio do toho jde s námi!

Praha 1. září 2016 –  Po celý měsíc září můžete v rádiích řetězce TESCO zaslechnout reklamní spot našeho programu. Tato konkrétní mediální kampaň vznikla ve spolupráci s partnerem programu – společností Storemedia a je součástí rozsáhlé marketingové B2C podpory vítězných produktů.

  

Speciální příloha o Volbě spotřebitelů v letním čísle ZaPmag:

Nahlédněte do zákulisí již 16. ročníku programu!

Praha 21. června 2016 – Speciální přílohu o slavnostním předávání ocenění programu Volba spotřebitelů – Nejlepší novinka 2016 naleznete v letním dvojčísle časopisu Zboží&Prodej. Nestihli jste dorazit na letošní galavečer? Nevadí! Zvláštní příloha vám již 16. ročník marketingového programu Volba spotřebitelů detailně přiblíží a představí vítěze jednotlivých kategorií i doprovodných spotřebitelských soutěží.

Naleznete zde…

 
 
 

Ruku v ruce: Časopis Gurmet podpořil vítěze programu Volba spotřebitelů:

Praha 16. června 2016 – V červnovém čísle časopisu Gurmet se mohli čtenáři seznámit s oceněnými výrobky z kategorií jídla a pití a stejně tak i s výsledky doprovodné soutěže. V té čtenáře nejvíce oslovily oplatky Manner Cocos společnosti Josef Manner.

 

  
 
 

Soutěžit s námi se vyplatí!

Praha 25. května 2016 – I tento rok podpořila nominované a vítězné výrobky řada pravidelných spotřebitelských soutěží….

Čtěte dále…

 
 
 

Opočenský jogurt zabodoval u uživatelů Babinet.cz:

Praha 25. května 2016 – Tradiční partner programu, portál Babinet.cz, představil na svých stránkách výrobky, které letos české spotřebitele nejvíce zaujali. V rámci doprovodné soutěže měli jeho uživatelé též možnost zvolit vlastní nejlepší novinku tohoto ročníku. Tou se nakonec stal Opočenský jogurt od společnosti Bohemilk.

Celý článek naleznete zde…

 
 
 

Volba spotřebitelů – Nejlepší novinka 2016

Praha 19. května 2016 – Společnost Atoz Marketing Services dnes na slavnostním galavečeru vyhlásila výsledky šestnáctého ročníku…

Čtěte dále…