PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU NEWSLETTERU

Děkuji, nemám zájemX

Registrace produktu

název, pod kterým bude výrobek/výrobková řada komunikován v rámci programu Volba spotřebitelů
příchutě, balení a pod.
v případě řady je nutné uvést EAN kódy všech výrobků
V rozsahu maximálně 400 znaků. Prosíme, nepřipojujte PR texty, ale objektivní popis výrobku bez uvedení ceny produktu. Text bude sloužit jako podklad pro inzerci, newsletter, sociální sítě, webové stránky apod.
Např. – nová příchuť, - tradiční receptura, - vhodné pro vegany. Text bude sloužit jako podklad pro spotřebitelský průzkum.
Např. – nová příchuť, - tradiční receptura, - vhodné pro vegany. Text bude sloužit jako podklad pro spotřebitelský průzkum.

Produktové fotografie

Kontaktní údaje

Tímto udělujete souhlas se zpracováním kontaktních údajů. Váš souhlas platí po dobu deseti let, ale můžete ho kdykoliv odvolat. Správcem poskytnutých údajů je společnost ATOZ Marketing Services, spol. s.r.o., se sídlem Holečkova 29, Praha 5, IČO: 48117706. Vaše údaje zpracováváme podle našich zásad ochrany osobních údajů, které jsou k dispozici zde.
Nezávisle na registraci do programu Volba spotřebitelů – Nejlepší novinka mohou být vaše produkty zařazeny do projektu ZaPnovinky - otevřené databáze nových a inovovaných produktů rychloobrátkového zboží.